GABARDİN

190 Tel Astar 170 Tel Polyester Astar

Kumaş alan. Jarse Astar. Denye astar satan yerler. 70 denye astar kumaş. 50 denye astar satış yerleri. Toptan 170 tel polyester astar. 190 tel polyester astar satış yerleri. Toptan polyester astar. Zeytinburnu denye astar. Denye Astar Fiyatı. Deri ceket alışverişi yaparken genellikle üç tür deri ile karşılaşırsınız: İnek, Kuzu ve Koyun.

Sığır derisi en yaygın kullanılanıdır çünkü tedarik edilmesi kolaydır, diğer seçeneklerden daha ucuzdur ve dokunuşu yumuşaktır. Kuzu derisi, ceket yapımında kullanılan ikinci en popüler deri türüdür. İnsanlar genellikle onu sığır derisinden daha yumuşak, esnek ve esnek buluyor. Kuzu derisi genellikle lüks ile eş anlamlıdır.

POLYESTER ASTAR FİRMASI

Üst düzey perakendeciler ve üst düzey tasarımcılar, genellikle yüksek bir fiyat etiketiyle dikkat çeken ultra tereyağlı deri ceketler oluşturmak için kuzu derisi kullanır. Sırada koyun derisi var. Bunu arada bir malzeme türü olarak düşünün. Kuzu derisi gibi süper yumuşaktır ve dana derisinden daha pahalıdır. Bununla birlikte, kuzu derisinden daha dayanıklıdır, ancak genellikle sığır derisinden biraz daha az dayanıklıdır.

ASTARLIK FİLE KUMAŞ

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, sığır derisi genellikle en ucuz olanıdır, koyun ve kuzu derisi ise daha pahalı tarafta olma eğilimindedir. Her şey bütçenize ve tercihlerinize bağlıdır, ancak postların kalitesine bağlı olarak, her üç deri türü de bir deri ceket için mükemmel dış kabuklar yapabilir.

POLİ-PAMUK / DENYE ASTAR

Poli-pamuğu tanıyabilirsiniz. Birçok farklı giysi türünde kullanılan polyester ve pamuk karışımıdır. Poli-pamuk diğer malzeme türlerinden çok daha hafiftir, bu nedenle genellikle yazlık giysiler yapmak için kullanılır. Deri ceketinizin aşırı ısınmasından endişe ediyorsanız veya ilkbahar/yaz aylarında giymeyi planlıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olabilir. Poli-pamuk dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve kırışmaz, bu her zaman bir artıdır. Bununla birlikte, bazı insanlar poli-pamuğun cilt üzerinde daha az rahat hissettirdiğini söylüyor. Deri ceketinizin içini ütülemeniz gerekip gerekmeyeceğinden emin değilim, ancak yapmanız durumunda poli-pamuk iyi ütülemez.

ASTARLIK KUMAŞ FABRİKASI

Kış için sıcak tutan ceketler gibi bazı deri ceket çeşitlerinde bulabilirsiniz. Bu kalın polyester kumaş, gerçek koyun derisi gibi görünmek ve hissetmek için yapılmıştır. Çalışması kolaydır ve daha iyi ısı tutma için genellikle daha sıcak deri ceketlerin gövdesine eklenir. Polyester astar ucuzdur ve çok fazla bakım ve bakım gerektirmez. 170 tel astar tek dezavantajlarından biri çok çabuk kir ve toz çekebilmesidir.

TAFTA

Tafta, genellikle lüks giysilerde kullanılan dokuma bir kumaştır. Dokunmak için pürüzsüzdür ve bazı deri ceket astarlarında fark edebileceğiniz ipeksi etkiyi verir. Tafta, ne sıklıkta giyerseniz giyin, her zaman şeklini koruyacaktır. Deri ceketler söz konusu olduğunda, genellikle lüks perakendeciler, geleneksel taftadan daha yumuşak olduğu için parça boyalı taftayı tercih eder. Bu kumaşın bir dezavantajı, genellikle dokunulduğunda daha soğuk hissetmesidir. Hiç kışın bir ceket giydin ve içerisi dondu mu? Astar muhtemelen tafta ile yapılmıştır.

YÜN KARIŞIMI ASTARLIK KUMAŞ

Gabardin Kumaş kışlık Mi,Gabardin kumaş yazlık Mi,Gabardin Kumaş Toptan,Gabardin Kumaş Metre fiyatı,Gabardin Kumaş fiyatları,Gabardin Kumaş Çeşitleri,Gabardin kumaş Nedir,Gabardin kumaş Nasıl bir kumaştır,

ASTAR KUMAŞ. Yün karışımı, doğal ve sentetik elyaflardan yapılmıştır. Sentetiklerin kalitesine bağlı olarak, yün karışımlı gömlekler oldukça rahat olabilir. Soğuk havalarda isteyeceğiniz ek sıcaklık katmanını sağlarlar ve uzun ömürlü bir malzemedir. Bununla birlikte, karışım düşük kaliteli sentetiklerle yapılırsa, istediğinizden veya beklediğinizden daha hızlı yırtılabilir veya parçalanabilir. Bu tip astar sadece kuru temizleme yapılabilir ve maalesef diğer malzemelere göre daha fazla kir ve toz toplar.

Bir yanıt yazın