GABARDİN

Denye Astar 70 Denye Kumaş 50 Denye Astar 190 Tel Astar

Astar kumaşı – nasıl seçilir? Kumaş alanlar. Toptan denye astar. Toptan jarse kumaş. Toptan jarse astar. 70 denye jarse astar. 70 denye astar. 50 denye jarse astar. 50 denye astar toptan. Denye astar fiyatı. Denye astar satanlar. 170 tel polyester astar. 160 tel polyester astar satış yerleri. Zeytinburnu denye kumaş. Toptan denye kumaş. Astar kumaşı ilk göze çarpan şey değildir. Ancak hem ürününüzü süsleyebilir hem de umutsuzca mahvedebilir. İyi bir astarın nasıl seçileceğini öğrenelim.

Bir giysinin kalitesini değerlendirmenin kanıtlanmış bir yolunu biliyor musunuz? Sadece ters çevirin. Dikiş işleme ve tabii ki baş ile astar, terzilik kalitesiyle ilgili sorunları gösterir. İyi bir astar kumaşı nasıl seçilir?

TOPTAN DENYE ASTAR

Astar kumaşı sadece kaliteli ve güzel olmamalı, aynı zamanda belirli gereksinimleri de karşılamalıdır.

Astar seçerken nelere dikkat edilmelidir.

Astar, temel malzeme ile eşleşmelidir. Renk seçimi bir zevk meselesiyse, kompozisyon ve yoğunluk seçimi gerekli gereksinimlerdir. Çok ince astar malzemesi mont ve ceket için, çok yoğun ise yağmurluk ve mont için uygun değildir. Görsel olarak, bu yazışmayı kolayca belirleyebilirsiniz.

Bir diğer önemli seçim kriteri ise kompozisyondur. Astar kumaşlarının bileşimi şöyle olabilir:

  • %100 doğal (örn. pamuk, pazen, ipek, ince yün)
  • suni (örneğin viskoz)
  • sentetik (çoğunlukla polyester)
  • karışık (örneğin viskon + polyester)
Deri ceket astarı satanlar,ceket astarı satan yerler,deri ceket astar firması,deri mont astarı,deri mont astarı satan yerler,toptan ceket astarı,
Deri ceket astarı satanlar,ceket astarı satan yerler,deri ceket astar firması,deri mont astarı,deri mont astarı satan yerler,toptan ceket astarı,

Bu türlerin hijyenik özelliklerini karşılaştırırsak, o zaman ilk etapta elbette doğal olacaktır. Havayı iyi geçirirler, nemi emerler, ısıyı tutarlar, elektriklenmezler. Her birinin dezavantajları farklı olacaktır – biri kumaşın kırışmasını, kaymayan birini sevmeyecektir. Ancak hipoalerjenite ve yüksek hijyen söz konusu olduğunda, doğal malzemenin eşi benzeri yoktur.

70 DENYE ASTAR KUMAŞ

İkinci sırayı ise viskon gibi suni elyaf astarlar alacaktır. Dokunuşu hoştur, yumuşaktır, pürüzsüzdür, elektriklenmez, nefes alır ve nemi emer. Viskona sentetik eklemek, özellikle uzun kullanım döngüsü olan kürk mantolar, mantolar gibi ürünler için önemli olan astarın dayanıklılığını artırmanıza olanak tanır. Viskon astar, jakar ve çeşitli baskılar dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelir. Prezentabl görünüyor ve herhangi bir kıyafetle giyilebilir.

50 DENYE ASTAR KUMAŞ

170 TEL Polyester astar artık çok yaygın. İnce, hafif, parlak – herhangi bir renk ve amaç için bir ürün seçmek kolaydır. Bu tür astarı seçerken, özellikle kaliteye dikkat edin: ipliklerin örgüsü oldukça zayıftır, iplikler en ufak bir gerginlikte birbirinden ayrılır ve bu, dikişlerin kalitesini etkiler. Başka bir nokta – kumaşın parlamadığından emin olun, aksi takdirde tüm iç dikişler ve iplikler görünür olacaktır.

Astar olarak başka ne kullanılır?

Ucuz Astar Kumaş,Polyester Astar Kumaş Fiyatları,Bursa astar fabrikası,Polyester kumaş metre Fiyatı,Polyester Astar nedir,Pamuklu Astar kumaşı,Astarlık kumaş satan yerler,jarse astar satanlar,denye astar satanlar,

Kumaşların yanı sıra triko, file, polar suni kürk astar olarak da kullanılabilir. Kişisel tercihlere ve ürünün amacına bağlıdır. Örneğin spor giyimde file, ceket suni kürk kullanılır.

Bir yanıt yazın