GABARDİN

Denye Astar Kumaş 190 Tel Astar Kumaş 170 Tel Astar Kumaş

Astar bileşimi

Kumaş alan. Astarlar , asetat, viskon, kupro gibi yapay tipteki ve polyester ve poliamid gibi sentetik hemen hemen tüm elyaflardan yapılabilir . Bununla birlikte, pamuk, pamukla karıştırılmış polyester (özellikle ceplerin ve kemerin astarlarında kullanılır) ve yün veya yün karışımlarının düz veya kamgarn versiyonundan da yapılabilirler.

190 TEL POLYESTER ASTAR

170 TEL ASTAR KUMAŞ. Seçim, astarın gerçekleştirmesi gereken işlev temelinde belirlenir. Genellikle kaygan malzemeler kullanılır, kaygan olmayanlar sadece vücut için seçilir, kollarda asla tercih edilmez. Klasik opak ve kaygan astarlar, daha iyi tutuş, pürüzsüzlük, görünüm ve rahatlık özellikleri sunabildikleri için esas olarak filamentler veya sürekli filamentler şeklinde yapay liflerden yapılır . Yapay lifler de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Astar nasıl uygulanır

Toptan denye astar. Toptan jarse kumaş. Toptan jarse astar. 70 denye jarse astar. 70 denye astar. 50 denye jarse astar. 50 denye astar toptan. Denye astar fiyatı. Denye astar satanlar

Astar dikmenin en iyi yolu yoktur. Bu genellikle üzerinde çalıştığınız giysiye, tamamen veya kısmen astarlama kararına ve tamamen makine ile uygulama veya bazı yerlerde el ile bitirme kararına bağlıdır. Her halükarda, giysinin içinden geçebilmesi için her zaman küçük bir açıklık (genellikle manşonun içinde) bırakılması önemlidir, ardından bu açıklık dışarıdan görünmez bir dikişle kapatılacaktır.

DENYE ASTAR KUMAŞ

Astarın tanımı

190 TEL ASTAR KUMAŞ. Astar derken, bir giysinin (etek, pantolon, ceket) içine ve aynı zamanda giysinin küçük parçalarının (kollar, cepler) veya aksesuarların (çantalar, küçük deri eşyalar) içine uygulanan bir kumaşı kastediyoruz. Bu nedenle, giysinin/aksesuarın iç kısmında bulunan ve gizlenmesi gereken tüm dikiş yerlerini tam olarak temizlemeye ve bitirmeye hizmet eden bir “örtü”dür.

Burada, diğer kullanımlar otomobil endüstrisinde, mobilyada (sandalyeler, koltuklar, kanepeler, mobilyaların iç kaplamaları vb. için geçerlidir) olsa bile, giysiler ve giyim aksesuarları için astarları açıklıyoruz, esas olarak düz renklerde tafta ve saten kullanıyor. , ipek veya viskoz), valiz vb.

Astar ayrıca giysinin içinde kaymasına izin vererek ve ısı yalıtımı ekleyerek uyumu ve konforu iyileştirmek için kullanılır.

Yazlık ceketler bile kısmen astarlıdır (genellikle omuzlarda). Bir giysinin astarlanıp astarlanmaması mevsime bağlı değildir, aslında piyasada bulunan çeşitler sayesinde (döneme göre), kullanılacak astarın bileşimine ve ağırlığına karar verebilirsiniz.

Ucuz Astar Kumaş,Polyester Astar Kumaş Fiyatları,Bursa astar fabrikası,Polyester kumaş metre Fiyatı,Polyester Astar nedir,Pamuklu Astar kumaşı,Astarlık kumaş satan yerler,jarse astar satanlar,denye astar satanlar,

ASTAR KUMAŞ

Bunu biliyor muydun? Astarın bile kendi deseni olmalıdır; bu, bir ceketin astarı varsa, kalıpçının hem kumaştan ceket için hem de “astarlı ceket” için bir desen oluşturacağı anlamına gelir. İkincisi, giyildiğinde yırtılma riskinden kaçınırken giyilebilirliği kolaylaştırmak için her zaman kumaştan daha büyük olmalıdır.

Tek fark pantolonlarda bulunur, çünkü astar biraz daha küçük monte edilirse daha rahat hale getirilebilir.

Sonuç

Deri ceket astarı satanlar,ceket astarı satan yerler,deri ceket astar firması,deri mont astarı,deri mont astarı satan yerler,toptan ceket astarı,

Sonuç olarak, astarın bir üretici ve hatta usta terzilik için gerçekten iyi bir müttefik olabileceğini söyleyebiliriz. Mevsim ne olursa olsun kendi moda kreasyonunuzu tanımlamak için mükemmel bir çare Astarlar önemlidir çünkü bitmiş giysiye çok fazla belirleyen o vazgeçilmez temizlik dokunuşunu sağlarlar.

Bir yanıt yazın