GABARDİN

Denye Astar Polyester Astar Jarse Astar

Kumaş hakkında her şey

Polyester kumaş satın alanlar. Kumaş. Kompozisyon.

Denye kumaş alanlar. 190 tel polyester astar. Toptan 170 tel polyester astar. Zeytinburnu Denye astar. Zeytinburnu 190 tel astar. Toptan 170 tel astar kumaş. Üretici tarafından belirtilen kumaşın adı, özellikle isimsiz üreticiler tarafından uygulanan egzotik olanı, bazen bileşimi hakkında çok az şey söyler. Kumaşın bileşimi, tüketici ve operasyonel özelliklerinin belirleyici anlarından biridir. Kumaş üretiminde sentetik, doğal ve karışık lifler kullanılır. Doğal ve karışık ilginç değildir, çünkü a) ağır, b) dikkat çekici derecede ıslak ve ıslak, c), d), e) Yeterli nokta olduğu için dikkate bile almayacağım a) ve b).

DENYE ASTAR FİYATI TOPTAN

Ucuz Astar Kumaş,Polyester Astar Kumaş Fiyatları,Bursa astar fabrikası,Polyester kumaş metre Fiyatı,Polyester Astar nedir,Pamuklu Astar kumaşı,Astarlık kumaş satan yerler,jarse astar satanlar,denye astar satanlar,

Tüm dünyada kumaş üretiminde kullanılan başlıca sentetik elyaflar poliamid ve polyester, akrilik, asetattır. Turist tuzağı üreticilerinin akrilik ve asetat kumaşları bir şekilde yüksek saygı görmemektedir (neden açık değildir, aynı zamanda yeterince olumlu özelliklere sahiptirler), bu nedenle onları da dikkate almıyoruz. Polietilen, poliüretan ve diğerleri de vardır, ancak yoğun kumaşlar için elyafın temeli olarak, bunlar da kitlesel olarak kullanılmaz.

Yani, poliamid ve polyester. Nedir?

Poliamid elyaf kumaşlar. Dokuların bileşiminin belirlenmesinde bulunan en ünlü isimler (şimdiye kadar sadece hammaddelerin bileşiminden bahsediyoruz ve kumaşın adına dokunmuyoruz):

Bir poliamid filament, büyük uzunluktaki birkaç uzunlamasına elyaftan oluşan bir turnikedir. Kendine özgü fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir: yüksek mukavemet ve aşınma direnci, düşük ağırlık, incelik, iyi renklenebilirlik, homojenlik. Poliamid, çeşitli ipliklerin üretimi için en yaygın hammaddedir.

Naylon inanılmaz bir özellik kombinasyonuna sahiptir – yüksek mukavemet, hafiflik, orta sertlik, yakıtlara ve yağlayıcılara ve çoğu kimyasala karşı direnç, aynı zamanda mükemmel elektrik yalıtım özelliklerine sahiptir. Naylon kumaşın higroskopikliği çok düşüktür. Yanıcı, eriyen, ancak kritik olmayan (bir kaya balığı veya yangından kaynaklanan bir kıvılcım, bir kaprondan bir bezi çok yakmıyor). Tek kelimeyle, bir peri masalı, bir bez değil ve ayrıca ucuz. Ancak poliamidlerin İKİ önemli dezavantajı vardır:

DENYE ASTAR

Islandığında lif çok büyük bir çekme katsayısına sahiptir;

– Ultraviyole radyasyonun etkisi altında, poliamid lifleri yıllık% 40’ına kadar güçlerini kaybeder (orta enlemler için veriler, deniz seviyesinden 400 m yüksekliğe kadar olan rakımlarda), yüksek enlemler ve yüksek dağlar koşullarında, güç kaybı daha da kritiktir. Veriler doğrulanmamıştır, bir yıl boyunca güneşe gece gündüz maruz kalmak için% 40’lık bir güç kaybı mümkündür, ancak gerçek şu ki, kapron için güneş bir vızıltı değildir, birçok kişi tarafından kontrol edilmiştir.

Kumaş. Yapısı, yoğunluğu.

Deri ceket astarı satanlar,ceket astarı satan yerler,deri ceket astar firması,deri mont astarı,deri mont astarı satan yerler,toptan ceket astarı,
Deri ceket astarı satanlar,ceket astarı satan yerler,deri ceket astar firması,deri mont astarı,deri mont astarı satan yerler,toptan ceket astarı,

Kumaşın mekanik özellikleri yapıya (ipliklerin dokuşuna şekline) ve yoğunluğa bağlıdır. Çadır kumaşları ve cihazları satan herkes bir sürü ilaveyle Tafta kullanıyor nasıl bir sır vermiyor ve bu ne tür bir saçmalık? Kumaş dokumacılığının bir yolu ile ilgili. Rusça internette bir yorum bulamadım. Yatlarla ilgili bazı web sitelerinde geçerli: “Tafta (tuval), tabanın ve atkının liflerinin dönüşümlü olarak birbirinin üzerine geçtiği basit bir dokuma malzeme. Geleneksel yelken kumaşı bir tafta demektir.”

190 TEL ASTAR KUMAŞ

Tafta – düz bir örgü, karakteristik bir hışırtı ile sıkıca dokunmuş pürüzsüz gevrek kumaş. İpek veya insan yapımı filament ipliklerden yapılmış, şöyle bir şey: Tafta (tafta) – karakteristik bir hışırtı ile dokuma, çok yoğun, pürüzsüz, hafif (“Pürüzsüz” muhtemelen “ışık” olarak çevrilmelidir) bir kumaş. İpek veya yapay ipliklerden yapılmıştır. Kısacası, tekstil işçilerinin dediği şey: – İpliklerin en basit ve en yaygın dokumacılığı olan keten dokuma, bir atkı ipliğinin tabanın her bir ipliği ile iç içe geçmiş olması ile karakterize edilir. Kumaşın ön ve arka tarafları aynıdır. Keten örgü kumaşındaki çok sayıda iplik kesişimi, daha yoğun ve daha dayanıklı bir kumaş elde etmek için diğer her şeyin eşit olmasını sertleştirir.

Bir yanıt yazın