Gabardin Likralı Gabardin Pamuk Gabardin Ucuz Gabardin

Ham gabardin kumaş alan firmalar. 16/12 Gabardin. 7/7 Gabardin. 20/1 Gabardin. Takım elbise, pantolon, elbise ve çok daha fazlası için gabardin ve benzeri pantolon kumaşları

Gabardin kumaşlar, yapısı gereği şık takım elbise, şık pantolon ve şık elbise yapımına uygun giyim kumaşları arasında yer almaktadır. Gabardin, genellikle saf yün, pamuk veya karışımlı bir kumaştan yapılan yoğun bir kamgarn kumaştan oluşur. Çok dik dimi olması nedeniyle kumaşın sağ tarafında yakından bakarsanız görebileceğiniz ince çapraz çizgiler vardır. Gabardin kumaşlarla çalışmak kolay olduğundan, yeni başlayanlar bile kumaşı iyi idare edebilir.

Gabardin Kumaş kışlık Mi,Gabardin kumaş yazlık Mi,Gabardin Kumaş Toptan,Gabardin Kumaş Metre fiyatı,Gabardin Kumaş fiyatları,Gabardin Kumaş Çeşitleri,Gabardin kumaş Nedir,Gabardin kumaş Nasıl bir kumaştır,

Gabardin kumaşlardan yapılmış giysiler – kaliteli ve zarif

Gabardin, işleme söz konusu olduğunda çok yönlüdür. En geniş anlamda, gabardin, özellikle dokuma benzer olduğu için denim ile karşılaştırılabilir. Çok yoğun kumaş yapısı nedeniyle kumaş nispeten güçlü ve dayanıklıdır. Online mağazamızdaki birçok teklif dahil olmak üzere modern varyantlar düşük bir elastan oranına sahiptir. Tanımlama daha sonra streç gabardindir. Bu biraz elastiktir ve bu nedenle dar giysiler için de kullanılabilir ve giymesi daha rahattır.

Gabardin kumaş satın alın ve işleyin

Kumaş yapısı ve malzeme bileşimi nedeniyle gabardin kumaşlar sadece görünüm açısından değil, aynı zamanda işleme seçenekleri açısından da çok çeşitlidir.

Gabardin kumaş dikiş projenize en uygun yüksek kaliteli gabardin kumaşı satın alabilirsiniz. Bir desene karar verdikten ve kesmeye hazır olduğunuzda, kumaşı her zaman tek kat kesmenizi öneririz. Bazı desenlerde, parça malları kumaş kıvrımına iki kez yerleştirmenin yaygın olduğu doğrudur.

Ham gabardin,likralı gabardin pamuk gabardin,polyester gabardin,
Ham gabardin,likralı gabardin pamuk gabardin,polyester gabardin,

Gabardinin dimi örgüsü, yani diyagonal kumaş yapısı nedeniyle, kumaş iki kez kesildiğinde lifler çözülebilir. Düz kesim oluşturmak için özellikle gabardin ile keskin kumaş makası veya döner kesici kullanmalısınız.

Dikiş makineniz için iğne ve ipliği seçerken 70 veya 80 numara üniversal bir iğne ve polyester ipliği rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gabardin kumaş ne kadar ince olursa, temiz bir dikiş deseni elde etmek için seçmeniz gereken dikiş uzunluğu o kadar kısadır.

Gabardin kumaşlara bu şekilde bakım yaparsınız.

Gabardin, örneğin jarse veya ketenden biraz daha farklı bakım gerektirir. Prensip olarak, 40°C’de nazik bir yıkama ile yanlış gidemezsiniz. Bununla birlikte, kumaş özellikle ince ise, elbette gabardinden yapılmış giysileri kuru temizleme yapabilirsiniz. Öte yandan kurutucular tabudur. Bunun yerine, çamaşırları yıkadıktan sonra bir askıya (tercihen tahta bir askı değil) asın ve kurumaya bırakın. Ütü yaparken ütü bezi kullanmak en iyisidir, çünkü bu baskıları önler.

ww.kumas.org

Bir yanıt yazın