Toptan Denye Astar 190 Tel Astar 170 Tel Astar Toptan Jarse Astar

Astar

Parti kumaş alanlar astarlar genellikle polyester, asetat, viskon veya ipekten yapılır ve pürüzsüz, parıldayan bir dokuya sahiptir. Bir giysinin veya dekoratif bir örtünün içi ile kumaş alan katmanları halinde dikilirler, bu da giysiye şekil verir ve giyim konforunu arttırır.

Toptan 170 tel Astar olmayan neredeyse hiç giysi yoktur. Blazerler, güzel etekler veya zarif gece elbiselerinin hemen hemen hepsinde kumaşın üst tabakasının yanında bir astar tabakası bulunur.

Bir astar, dikişler için koruma sağlar ve ayrıca cepler için alan yaratır.

Astar ne anlama geliyor?

Toptan 190 tel Astar malzemeleri terzilikte önemli bir yardımcı ve bileşendir. Örneğin, bu kumaşları hafif şeffaf bir giysiyi opak olarak hizalamak veya iç dikişleri gizlemek için kullanabilirsiniz.

TOPTAN 70 DENYE ASTAR

Ek olarak, bu harika yoldaşlar tekstil ürünlerindeki ter ve kiri azaltmalı ve giyerken ve çıkarken aşınmayı önlemelidir. Yün elbisesi veya yün kazağı olan herkes, zaman zaman çizildiği hissini kesinlikle bilir ve bunu bir astar tafta ile geliştirebilirsiniz.

Astar malzemelerinin imalatı

Astar tafta olarak da bilinen astar malzemeleri, değerli ipeğin yüzey yapısı üzerinde modellenmiştir. Bunlar doğal lifler değil, yapay ipeklerdir. Bu yapay ipek sentetik kumaş asetattan dokunmuştur. Asetat, selüloz asetat olarak da bilinen selüloz bileşiklerinden kimyasal olarak üretilen bir maddedir. Malzeme ipeğin özelliklerine çok yaklaşır ve daha ucuzdur.

Özellikleri nelerdir?

İyi bir astar özel işlevleri yerine getirmelidir. İyi kayma ve kayma özelliklerine sahip olmalıdır. Terlemeye başlarsanız, bu astar nemi iyi emebilme işlevine sahip olmalıdır. Kapitone astarlar ayrıca soğuk günlerde bir miktar ısı depolayabilmeli ve elektrik yüklü olmamalıdır. Soğuk kış günlerinde, yumuşak kabuk gibi kumaşlar özellikle uygundur. Diğer harika özellikler, malzemenin kırışıklığa dayanıklı, boyutsal olarak stabil ve yine de dokunuşa yumuşak olmasıdır.

Astar çeşitleri

Denye astar alanlar, Denye astar satanlar,toptan Denye astar,merter Denye astar,Çerkezköy Denye astar,Zeytinburnu Denye astar, Denye astar kilo fiyatı, Denye astar metre fiyatı,tootan denye astar satış yerleri,

Astar tafta viskon ipek, poliamid veya polyester katkı maddeleri ile tuval örgü içinde bir astar ipeği anlamına gelir. Mat, parlak, yanardöner, düz veya motifli farklı renklerde mevcutturlar.

50 DENYE ASTAR KUMAŞ.

Toptan 170 tel astar kumaş ceketleri ve ceketleri beslemek için çok sık kullanılan viskoz bir ipek kumaştır.

Astar saten ayrıca daha yüksek çözgü ipliği yoğunluğuna sahip viskon bir ipek karışımıdır ve genellikle kışlık paltolar için kullanılır.

Parlak veya yem dimi olan bu kumaş parçası, pamuklu veya viskondan yapılmış parlak, vücuda bağlı, sağlam kumaştan oluşur. Malzeme ceket cepleri için çok uygundur.

Düşes taftası, sıkıca dokunmuş ve bu nedenle oldukça ağır olan viskon bir ipek karışımıdır. Kışlık paltolar ve taklit kürk mantolar için metre ile mükemmel.

190 TEL ASTAR KUMAŞ TOPTAN

Ekose astar kumaşı genellikle tuval veya dimi örgü içinde büyük damalı bir kumaştır. Burada, termal özellikleri korumak için üst kısım genellikle pürüzlendirilir.

Toptan astar kumaş tafta özellikle yoğun bir rafting maddesidir, genellikle asetattan da oluşur.

Tafta viskon ipek bir kumaştır. Yüksek kaliteli ve jakarlı desenli olup kostüm ceketleri ve kürklü giysiler için kullanılır.

Kendimi dikerken nelere dikkat etmeliyim?

70 denye Astar kumaşı dikmenin en kolay yolu, yüksek kaliteli bir polyester iplik ve evrensel bir iğne veya dikiş makinesi iğnesidir (kalınlık 60, dikiş uzunluğu 2,5 mm).

170 TEL ASTAR KUMAŞ FİYATI

Astarlı bir kumaşa dikebilmek için biraz pratik yapmanız gerekir, ancak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Astar malzemelerinin bakımı

190 tel astar kumaş. Astarlar biraz talepkardır ve nazik temizlik gerektirir, kumaşın çamaşır makinesinde sadece düşük sıcaklıklarda yıkanması önerilir. Kurutucu olmadan yapmayı tercih etmelisiniz.

Bir yanıt yazın